Poznaj nas

FUNDACJA TOWARZYSTWO WETERYNARYJNE

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne wspiera cierpiące zwierzęta oraz pomaga właścicielom czworonogów, którzy znajdują się w skrajnie trudnej sytuacji materialnej i nie mają możliwości samodzielnego ponoszenia kosztów leczenia swoich czworonogów. Opieką weterynaryjną obejmujemy także zwierzęta porzucone oraz te, które przebywają w domach tymczasowych. W naszej fundacyjnej przychodni pracuje fachowy zespół lekarzy weterynarii, który każdego dnia walczy o zdrowie i życie zwierząt. Rokrocznie pomagamy blisko kilkudziesięciu czworonogom, zapewniając im pełne wsparcie ambulatoryjne.

 

Bank Karmy  ma na celu pomoc biednym osobom, którzy opiekują się czy są właścicielami zwierząt domowych, przebywają w trudnych warunkach finansowych i nie stać ich na kupno odpowiedniej karmy.

Bank karmy:

? Dokarmiamy i przekazujemy karmę osobom karmiącym zwierzęta wolnożyjące i bezdomne. W ten sposób karmimy już setki zwierząt rocznie!

? Przekazujemy karmę Ośrodkom Opieki Społecznej, które najlepiej znając sytuacje ekonomioczną swoich podopiecznych przekazują ją najbardziej potrzebującym osobom, które opiekują się i są włąścicielami cierpiących, niekiedy niedożywionych zwierząt. Dzięki tym działaniom karmimy ok tysiąca zwierząt rocznie!

? Nasza Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne otrzymała SREBRNY MEDAL ? za Bank Karmy w plebiscycie TOP for DOG 2021!!!

? Naszą działalnością zainteresowała się media ogólnopolskie i prasa branżowa jak np Praktycznie o Weterynarii oraz TVN w materiale Dzień Dobry TVN

 

Fundacja Towarzystwo Weterynrynaryjne w DZIEŃ DOBRY TVN - zobacz reportaż o tym czym zajmuje się FTW - "Leczą i karmią zwierzęta właścicieli, których nie stać na to. Niezwykła inicjatywa"

(27 października 2021, 15:28 Autor: Milena Jaworska Reporter: Magda Nabiałczyk)

 

Vetkompleskowo to portal poświęcony weterynarii, dedykowany przede wszystkim do lekarzy weterynarii. Dodatkowo Vetkompleskowo jest wersją internetową magazynu Weterynaria w Praktyce. Zobacz wywiad w Vetkompleksowo o fundacji FTW -

"Dobro zwierząt stanowi dla nas najwyższy priorytet! – Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne"

BANK KARMY W PEBISCYCIE TOP FOR DOG 2021 OTRZYMAŁ DRUGIE MIEJSCE W KATEGORII INICJATYWA SPOŁECZNA!

W 2021 ROKU BANK KARMY ZEBRAŁ I PRZEKAZAŁ JUŻ PONAD 9 TON KARMY DLA PONAD 1 TYSIĄCA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH ZWIERZĄT